Leden 2016

INFO

30. ledna 2016 v 13:19 | McAdela
Jednoho dne a jedna dívka mi napsala n fb stránku Adelčiny povídky toto:
Ahoj, jsem jedna ze začínajících autorek. Budu ráda když omrknete mou první povídku. Budu vděčná za jakékoliv komentáře a vyjádření svého názoru. Emotikona smile
Byla by možnost spřátelení blogů?
http://melanie-nyx.blog.cz/

Podívejte se na její blog

O Příběhu Adéle a Tomovi Hiddlestonovi

23. ledna 2016 v 10:30 | McAdela

O Příběhu Adéle a Tomovi Hiddlestonovi

Tyhle díle jsem napsala protože mi na Tomem záleží. Už jsem četla různý příběhy o Tomovi a řekla jsem si že by jsem také nějaké napsala. Tom Hiddleston je totiž můj nejoblíbenější herec. V mých povídkách jsem ukázala jak se Tom chová k ostatním, je totiž moc hodný.
Už jsem psala příběchy když mi bylo 11 a hodně mi to bavilo a stále mě to baví.
Napiště mi do komentářu o čem mám psát :)
Napiště mi do komentářu o čem mám psát :)
Napiště mi do komentářu o čem mám psát :)

Příběh o Tomovi Hiddlestonovi 4 :Soudný den

20. ledna 2016 v 16:34 | McAdela

Soudný den

Tom se ve 22:45 vrátil domů unavený a smutný. Ani se nepřevlíknula šel si lehnout na zem vedle postele kde spala Adéla. Ležel na zemi a koukal na Adéli postel, furt myslel na Adélku. Nemohl do tří hodin usnout.
Ráno
Ráno když Tom vstal šel do krámu. Cestou ho zdravili lidé ale jen odpověděl: hmm. Chodil jako bez duše měl hlavu sklopenou a ruce měl v kapse. Tentokrát si nekoupil jídlo ale alkoholické nápoje a cigareti. Přišel z krámu namazal si rohlík, Tom si uvědomil že je nejspíš v depresích, přemýšlel o sebevraždě.
Tomovo myšlenky: Zabiju se, nemohu bez Adélky žít, bude nejlepší že se zabiju aby jsem byl u Adélky.
Uběhlo 6 dní od Adelčiny smrti a Tom byl na tom hůř a hůř, dokonce se vzdal herectví. Šlo to s Tomem z kopce dolů.
Už byl sedmý den ráno od Adelčiny smrti. Tom ležel ve své posteli. Za chvíli vstal a šel do obýváku psát dopis: Adélko jdu za tebou.
Pak se Tom šel oblíknout a šel za svím kamarádem Joshem do bytovky. Tom po 15 minutách stál u bytovky, zazvonil na Joshe aby mu otevřel. Josh mu otevřel, Tom prošel kolem něj jako by byl duch ani ho nepozdravil. Tom šel na střechu sedl si na okrej, vytáhl z kapsi propisku a papír a začal psát: Adélko měl jsem tě rád....... teď jdu za tebou, chci aby jsme byla zase spolu ty a já. Jak dopsal dopis bylo dole hodně lidí, fanoušků, policie a záchranka. Všichni nahlas křičli: Tome neskákej, nedělej to, máme tě rádi ! Za Tomem na střechu běželi policisté aby ho zastavili.
Ale jak přiběhli Tom skočil.
Jako by se čas zastavil, někteří lidi mlčeli a jiní brečeli. Toma odvezla záchranka do nemocnice na operaci. Ale už bylo pozdě...... Tom na operačním sále zemřel. Ale byl zasu u Adéli, když se poprvé viděli v nebi hned se za sebou rozběhli a obejmuli se.
Jak to vypadalo na zemi ? Lidé uspořádali pro Toma a Adélu pohřební obřad, všichni byli smutný že přišli o nejlepší lidi.

napsala: Adéla Medková

Příběh o Adéle a Tomovi Hiddlestonovi díl 3

19. ledna 2016 v 18:26 | McAdela

KONEC PRO ADÉLU ??

Adéla na Toma: Tome kdy přijedeme už domů ? Tom: Asi za 20 min a když přijedeme půjdu něco půjdu nakoupit do krámu aby jsme měli něco k večeči.
Po 15 minutách přijeli domů, Tom zajel s autem do garáže a Adéla se šla obléct. Když Adéla se oblýkla šla dolů a viděla Toma jak šel ze záchoda a jak si oblíká bundu. Tom říká Adéle: Tak já jdu teda nakoupit a když tak můžeš jít ven na zahradu si hrát, ahoj Adélko. Adéla: Ano ahoj Tome.
Když Tom odešel bylo 15:30 a je 16:00 tak půjdu na zahradu. Pomyslela si Adéla.
Adéla si hrála s kočkou kterou našla na Tomovo zahradě. Ale néé!! : zakřičela Adéla, když jí kočka utekla ze zahrady na silnici. Adéla se za ní rozběhla ale nechytila jí. Adéla stála na silnici a někdo jel na kole a začal na ní křičet: Panečku dávej si pozor mohlo by tě zajest auto!! Adéla se koukala na toho neznámého muže ani ne za 3 sekundy si uvědomila že to je asi Chris Hemsworth rychle se za ním rozběla ale nedohonila ho. Adéla byla smutná. Adéla si říkala: Ach ne ztratila jsem se a co Tom ? Rozplakala se. Lehla si do klubůčka a usnula na zem už byla tma.
Tom už přišel domů a začal křičet: Adélo už jsem doma promiň že jsem se zpozdil zastavila mě skupinka která si chtěla se mou fifotit. Tom neslyšel odpověd. Opustil nákup a začalal nahlas křičet jméno: Adélo!!. Přešel celí dům a zahradu a Adélu nenašel. I hned Tom zavolal na policii. Policie: Když jí najdeme hned vám zavoláme. Tom: Děkuju.
Za 2 hodiny zavolala záchranka: Jste Tom Hiddleston? Tom: Ano jsem co se děje ?! Záchranka: Je u nás v nemocnici Adéla, potřebujem aby jste k nám hned přijel. Tom: Ano hned přijedu. Hned se Tom oblíknul a nastoupil si do auto a ryhcle jel do nemocnice za Adélou. Cesta mu trvala 15 min. Když přijel na recepci hned se zeptal jedný doktorky: Kde je Adéla. Doktora byla smtná to Tom poznal. Doktorka chvilku mlčela. Tom: Tak se se sakra děje!!! Doktorka: litujeme Adéla zemřela ve spánku..... Tom řekl s brekem: Jakto ?! Doktorka: Než usnula byla jí velká zima až zmrzla, je mi to líto, ale ještě leží na pokoji za chvíli si pro ní přijede pohřební služba, chcete se na ní ještě podívat ? Tom: Ano. Doktorka ho zavedla k Adelčině pokoji, otevřela mu dveře a Tom vstoupnul do místnosi. Doktorka: Chcete tady být o samotě ? Tom: Ano rád. Tom si vzal židli a posadil se vedle ní a začal říkat: Adélko já jsem tě měl rád, ale nestihl jsem ti to říct, moc mi chybíš. Deset minut ještě seděl u ní a pak si pro Adélu přijela pohřební služba. Doktoři řekli Tomovi aby šel pryč z pokoje. Tom odešel a pak jel domů.

JAK TO BUDE POKRAČOVAT V DALŠÍM DÍLU S TOMEM ? UVIDÍTE V DALŠÍM DÍLE

Příběh o Adéle a Tomovi Hiddlestonovi : První noc a den v Zoo

19. ledna 2016 v 17:18 | McAdela

PRVNÍ NOC A DEN V ZOO

Skončil film a Tom se zeptal co na ten film říká. Adéla odpovědela: Moc se mi ten film líbil a taky se ti povedlo ztvárnění Thomase Sherpa na jedničku. Tom odpověděl : děkuju a myslíš si že byl dobrej nápad si pouštět v noci horor? Tom se zasmál. Adéla: No už je 22:30 tak nevím jestli usnu, je to přece první noc kdy u tebe spím. Tom na to: určitě usneš. Usmál se na Adélku a pokračoval v povídání: zajedeme si zejtra do zoo? Adéla odpověděla: Není to špatný nápad. Tom: Tak jo, to aby jsme šli už spát aby jsme měli energii na zejtřek. Oba dva si zvedli a šli spát. Tom do své ložnice a Adéla do pokoje pro hosti. Tom usnul hned ale Adéla nemohla do 23:16 usnout.

DEN V ZOO

Už bylo 8:45 a Tom vstal z postele, všimnul si Adéli jak ještě spí. Tom nechal Adélu ještě spát a šel raději udělat kave pro sebe a čaj pro Adélku, namazal pro každého dva rohlíky s paštikou. Když už čaj byl hotovej šel vzbudit Adélu: Adélko vstávej. Adélce se nechtělo vstávat, tak dál Tom pokračoval: Adélko vstávej v 10 hodin jedem do zoo. Adéla po chvilce si sedla na postel a vedle ní seděl Tom. Tom se zeptal Adéli: Jak ses vyspinkala ? Adéla na to: Chvíli jsem nemohla usnout, ale jinak se mi spalo dobře. Tom na to: Dobře, převlíkni se a pojď se najíst dolů aby jsme mohli jest do tý zoo . Než Tom odešle tak dal Adélce pusu na čelo. Adélka se začervenela a oblíkala se. Když přišla dolů viděla Toma jak snídá a poslouchá písničky. Adéla už měla připravení čaj a rohlíky na stole. Sedla si vedle Toma a začala se ptát: Tome kdy pojedeme do tý zoo? Tom odpověděl: No už je devět hodin a otevírají v 10, co kdyby jsme tam jeli když se nasnídáme? Adéla: Tak jo.
Když dojedli řekl Tom Adéle: Tak jdeme se převlíknout? Adéla na to : Ano. Šly se teda převlíknout. Z druhý místnosti zakřičel Tom na Adélu: Adélo když se převlíkneš jdi ven k autu a čekej na mě ! Adéla na to: Jasně!
Adéla byla první u auto protože si Tom zapoměl klíče. Tom šel otevřít Adéle dveře od auta a šel zamknout dům. Celou cestu když jeli poslouchali písnička a povídali si.
Už přijeli do zoo a Adéla se zeptala Toma: Tome půjdem do dino parku ? Tom: Když chceš ty tak já taky, půjdeme se potom podívat do 3D kina ? Adéla: Jo už jsem tam jednou byla s rodiči a líbilo se mi tam.
Tom a Adéla si prohlídli zvířata a když byli u dino parku zastihla Toma skupina která se s ním chtěla fifotit, Tom se rád fifotil a pokračovali s Adélou dál v cestě.
Tom: Tak kino začne za půl hodiny, půjdeme si něco dát k jídlu Áďo? Adéla: Ano. Dali si hranolky, a vůbec netušili že si je fotí lidi z novin. Po půl hodiny šli do kina. Kino trvalo 20 minut.
Když vyšli byli před Tomem a Adélou lidi z novin, hned si Adélu a Toma začali fotit. Adélu zahnali lidi z novin do kouta. Tom se jí zastal do kameri začal Tom říkat: Tohle je Adéla našel jsem jí na zemi venku ležet tak jsem si jí vzal domů bydlet aby nebydlela venku! Je bez rodičů... zemřeli jí. Adéla si sedla na bobek a začala brečet. Pár lidí z novin jí zvedlo a hned se jí všichni omluvili, když lidé z novin odešli Adéla objala Toma. Tom málo poplácal Adélu po zádech. A šli se dál procházet zoo.
Adéla se zeptala Toma: Tome kolik je hodin ? Tom: 15:00. Adéla na to: Ten čas rychle ubívá. Tom na to: Pravda, už pojedem domů? Adéla odpověděla: Tak jo, koupíme si ještě nějakejé suvenýry ? Tom: Ano dobrý nápad Adélko. Usmál se Tom. Už je 15:20 nasedli do auto a jeli domů.

CHCETE VĚDĚT JAK TO VYPADALO DOMA ? CO POTOM TOM A ADÉLA DĚLALI ? CO SE STANE ? DOZVÍTE SE V DALŠÍM PŘED POSLEDNÍM DÍLU!! :) :)

Příběh o Adéle a Tomovi Hiddlestonovi

19. ledna 2016 v 14:56 | McAdela

Zima příběch o holce

Je mi zima. Říkala si 13ti letá holčička která ležela v noci na chodníku. Nidko se je nevšímal. Prostě jí lidé nechali spát na zemi. Chudák holka.
Už bylo ráno. Někdo jí oslovil : Jakpak se jmenuješ, kolik je ti let a kde máš rodiče? Holčička na to: Jmenuju se Adéla je mi 13 let a rodiče mi zemřeli. Dívka měla slizi v očích. Pak se zeptala neznámého pána: Nejste vy Tom Hiddleston ten můj nejoblíbenější herec? Muž na to: Ano jsem Tom Hiddleston. Nechceš prozatím bydlet u mě, dám ti jídlo a ubytování. Adélka na to: Ano moc vám děkuju, jestli vám to nebude vadit, vždycky jsem se chtěla s váma vidět. Tom: Kdyby mi to vadilo tak by jsem ti to ani nenabízel, stoupni si. Adélka se zvedla ze země a šla s Tomem domů. Když přišli domu Adélka byla šťastná že může bydlet u muže a herce kterého chtěla vždycky vidět. Tom řekl: Copak děje se něco? Adélka: Ne nic se neděje jen se mi tady líbý a je tady příjemné teplo. Tom se usmál a šel zatopit v kamnech. Něco dal Adéle k snědku. Tom si sedl vedle ní a začal říkat: Já ti jdu koupit nějaké oblečení aby si nemusela být v tomhle špinavém oblečení.
Asi po 20 min se Tom vrátil. Viděl Adélu ležet u kamnech jak spala. Šel pro teplou deku aby jí přikril. Mezi tím šel Tom napustit teplou vanu. Pak Adélu vzbudil a říkal: Připravil jsem ti teplou vanu a dal jsem ti oblečení na pračku a mezi tím když se budeš koupat připravím ti na talíř špageti. Adéla na to: Děkuju Tome a zrovna mi špageti chutnají. Tom se na Adélku mile usmál.
Když se Adéla vysprchovala šla si sednout na křeslo, pak si vedle ní sednul Tom. Chvíli jedli a pak se Adéla zeptala Toma: Tome ale kde budu spát? . Tom na to: Neboj se mám v horním patře pokoj pro hosti. Máš tam postel, počátač a knížky. Adéla se na Toma usmála.
Už byl večer tak si Tom a Adéla uvařili spolu hranolky. Seděli vedle sebe a poslouchli písničky a Adélu napadlo: Tome co kdyby jsme si pustitli purpurový vrch? Tom odpovědel: Dobrý nápad ale nebudeš se v noci bát? Adéla řekla: Už jsem to viděla na večer a v pohodě jsem usla, když jsem ten konec viděla poprvé tak jsem se rozbrečela jako miminko. Tom a Adéla se na sebe podívali a zasmáli se. Tom šel do své ložnice pro notebook a Adéla čekala na něj. Tom když přišel zapnul film a posadili se vedle sebe.

JAK BUDE VYPADAT ADELČNA PRVNÍ NOC ? TO SE DOZVÍTE V DALŠÍM DÍLU :) :) !!

Na prázdninách

18. ledna 2016 v 20:32 | McAdela

Na prazdninách

Minulý rok o prázdninách jsem jela s bratrem k babi. Když jsem se šla koupat do bazénu tak jsem něco uslyšela..... řekla jsem si že to nejspíš jsou králíci. Byla jsem totiž venku sama.
Když jsem byla v bazéně měla jsem divný že mě někdo sleduje tak jsem raději vylezla z bazénu a šla sem se najíst, měli jsme špenát.
Potom jsem sama šla na hřiště, točila jsem se na kolotoči. V dálce jsem někoho zahlédla. Slyšla jsem hlasi keré říkali: Utíkej, utíkej nebo tě zabiju . Utíkala jsem rychle domů k babi. Všechno jsem jí řekla a ona říkala že se mi to jenom zdálo.
Když byl večer zase jsem šlyšela hlasi, říkali: Jak sis myslela že to jsou králíci, tak to jsem byl já.
Řekla jsem to babi a ona na to říkala: Jdi si raději vyčistit zuby.
Tak jsem šla. Na zrcadle byl napsán vzkaz krví: OTOČ SE!! . Tak jsem se otočila. Za mnou stál... ten muž z toho hřiště. Říkal: TAK TOHLE JE TVŮJ KONEC!! . Omdlela jsem. Když jsem se probudla ležela jsem v nemocnici, okolo mě stála rodina máma, táta a bratr.
A už jsem toho muže nikdy neviděla.

Strašidelný traktor

18. ledna 2016 v 20:11 | McAdela

Strašidelný traktor

Tehle povídka se doopravdy stala.
Byli prázdniny a já jsem jela k babi. Jednoho dne ( bratranec) Honzu napadlo že si zahrajeme se sestřenicí chovku.
Už byl večer a už nebylo skoro vidět, já jsem pikala: 1,2,3,4,.......19,20 už jdu !
Hledala jsem po celém dvoře ale nikdo někde nebyl... šla jsem se podívat ke stodole a začala jsem křičet: Jestli jste schovaný ve stodole tak tam nejdu. Já se totiž bojím tmi.
Koukám se na traktor a jeho kola se začnou hýbat. Stuhla jsem strachem. Otočím se a vidím... strejdu jak za mnou stojí.
Pak sestřenici a bratranec vylezli ze stodoli. Říkali že prej to nebyli. Seděli jsme na lavičce a Honza mi začal říkat že se mu taky něco podobnýho stalo, a já jsem mu věřila přotože na duchy věřím.

Strašidelná noc

18. ledna 2016 v 17:39 | McAdela

STRAŠIDELNÁ NOC

Dnes jsme se dohodli s Monikou že budemevvolávat duchy.
Sešli jsme se u Moniky. Šly jsme do kuchyně. Monika dala vvvolávací desku na stůl a začala říkat: Duchu Samari já tě vyvolávám. Já potom na to : Jseš tady Samaro ? . Chvíli se nic nedělo.. za 3 min jsme uslyšeli velkou ránu z kuchyně. Šly jsme se tam opatrně podívat. Ale..... nic jsme tam neviděli. Monika řekla: Pojď půjdeme se koukat na televizi.
Bylo už večer a šli jsme si vyšistit zuby, doma nikdo nebyl.
Já jsem řekla : Moniko vyděla jsi ten černý stít za náma. Monika na to: Ne to se ti muselo zdát. Já: Asi jo.
NOC
V noci nás probudlia velká rána z ložnice. My jsme na to neragovali. Šli jsme dál spát. Ránu jsme uslyšeli okolo 3:15
RÁNO
Ráno jsem se probudila ale Moniku jsem neviděla. Všimla jsem si že mám na noze dlouhý 3 škrábance. Hodně jsem se lekla. Pak jsem šla na záchod. Teda jsem chtěla jít. Na zemi vidím svou kamarádku Moniku která leží v kaluži krve. Má na břiše 7 škrábanců..... hned jsem si vzpomnela na Samaru že jsme si jí zapoměli odvolat. Něco mě strkalo ke zrcadlu tam bylo napsáno krví : TEĎ JSI NA ŘADĚ TY!!
Vidím za sebou rozmazanou postavu. Nejspíš mě bouchla do hlavi. Spadla jsem. A postava mě zbila.
Každý den a noc tam straší duchové Samari, mě Adéli a Moniki...

Tom Hiddleston for you :)

18. ledna 2016 v 17:16 | Adéla Medková
Ahoj Tome Hiddlestone jsi můj nejoblíbenější herec :) .
Moje největší a jedniný přání je aby jsem se s tebou viděla :) . Ale bydlím v České Republice a je mi 13 let a kvůli finančním si nemůžudovolit letět do Londýna, ráda by jsem ti napsala dopis ale nemám britskou známkum a ani nevím kde jí koupit :( . To mě hodně mrzí :( .
Každý den se modlim k bohu aby jsem tě viděla na živo. Když tě možná uvidím tak k tobě přiběhnu a už tě nidky nepustím :). každý den si pouštím videa s tebou :). Když řekneš to svoje Loki'd ! a zasměješ se vykouzlíš mi usměv na tváři :) .
Nakreslila jsem pro tebe obrázek z květinkama a s tvím jménem ale ty ses na to nepodíval :( .
Mám tě ráda Tome Hiddlestone :) :)

Tom Hiddleston

18. ledna 2016 v 17:04 | Adéla Medková
Tady jsem připravila stránku o Tomovi Hiddlestononvi : https://www.facebook.com/Tom-Hiddleston-fan-1556729067985988/
Přijďte se podívat a dejte LIKE aby byla tam zábava :)