Příběh o Adéle a Tomovi Hiddlestonovi

19. ledna 2016 v 14:56 | McAdela

Zima příběch o holce

Je mi zima. Říkala si 13ti letá holčička která ležela v noci na chodníku. Nidko se je nevšímal. Prostě jí lidé nechali spát na zemi. Chudák holka.
Už bylo ráno. Někdo jí oslovil : Jakpak se jmenuješ, kolik je ti let a kde máš rodiče? Holčička na to: Jmenuju se Adéla je mi 13 let a rodiče mi zemřeli. Dívka měla slizi v očích. Pak se zeptala neznámého pána: Nejste vy Tom Hiddleston ten můj nejoblíbenější herec? Muž na to: Ano jsem Tom Hiddleston. Nechceš prozatím bydlet u mě, dám ti jídlo a ubytování. Adélka na to: Ano moc vám děkuju, jestli vám to nebude vadit, vždycky jsem se chtěla s váma vidět. Tom: Kdyby mi to vadilo tak by jsem ti to ani nenabízel, stoupni si. Adélka se zvedla ze země a šla s Tomem domů. Když přišli domu Adélka byla šťastná že může bydlet u muže a herce kterého chtěla vždycky vidět. Tom řekl: Copak děje se něco? Adélka: Ne nic se neděje jen se mi tady líbý a je tady příjemné teplo. Tom se usmál a šel zatopit v kamnech. Něco dal Adéle k snědku. Tom si sedl vedle ní a začal říkat: Já ti jdu koupit nějaké oblečení aby si nemusela být v tomhle špinavém oblečení.
Asi po 20 min se Tom vrátil. Viděl Adélu ležet u kamnech jak spala. Šel pro teplou deku aby jí přikril. Mezi tím šel Tom napustit teplou vanu. Pak Adélu vzbudil a říkal: Připravil jsem ti teplou vanu a dal jsem ti oblečení na pračku a mezi tím když se budeš koupat připravím ti na talíř špageti. Adéla na to: Děkuju Tome a zrovna mi špageti chutnají. Tom se na Adélku mile usmál.
Když se Adéla vysprchovala šla si sednout na křeslo, pak si vedle ní sednul Tom. Chvíli jedli a pak se Adéla zeptala Toma: Tome ale kde budu spát? . Tom na to: Neboj se mám v horním patře pokoj pro hosti. Máš tam postel, počátač a knížky. Adéla se na Toma usmála.
Už byl večer tak si Tom a Adéla uvařili spolu hranolky. Seděli vedle sebe a poslouchli písničky a Adélu napadlo: Tome co kdyby jsme si pustitli purpurový vrch? Tom odpovědel: Dobrý nápad ale nebudeš se v noci bát? Adéla řekla: Už jsem to viděla na večer a v pohodě jsem usla, když jsem ten konec viděla poprvé tak jsem se rozbrečela jako miminko. Tom a Adéla se na sebe podívali a zasmáli se. Tom šel do své ložnice pro notebook a Adéla čekala na něj. Tom když přišel zapnul film a posadili se vedle sebe.

JAK BUDE VYPADAT ADELČNA PRVNÍ NOC ? TO SE DOZVÍTE V DALŠÍM DÍLU :) :) !!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama