Příběh o Adéle a Tomovi Hiddlestonovi díl 3

19. ledna 2016 v 18:26 | McAdela

KONEC PRO ADÉLU ??

Adéla na Toma: Tome kdy přijedeme už domů ? Tom: Asi za 20 min a když přijedeme půjdu něco půjdu nakoupit do krámu aby jsme měli něco k večeči.
Po 15 minutách přijeli domů, Tom zajel s autem do garáže a Adéla se šla obléct. Když Adéla se oblýkla šla dolů a viděla Toma jak šel ze záchoda a jak si oblíká bundu. Tom říká Adéle: Tak já jdu teda nakoupit a když tak můžeš jít ven na zahradu si hrát, ahoj Adélko. Adéla: Ano ahoj Tome.
Když Tom odešel bylo 15:30 a je 16:00 tak půjdu na zahradu. Pomyslela si Adéla.
Adéla si hrála s kočkou kterou našla na Tomovo zahradě. Ale néé!! : zakřičela Adéla, když jí kočka utekla ze zahrady na silnici. Adéla se za ní rozběhla ale nechytila jí. Adéla stála na silnici a někdo jel na kole a začal na ní křičet: Panečku dávej si pozor mohlo by tě zajest auto!! Adéla se koukala na toho neznámého muže ani ne za 3 sekundy si uvědomila že to je asi Chris Hemsworth rychle se za ním rozběla ale nedohonila ho. Adéla byla smutná. Adéla si říkala: Ach ne ztratila jsem se a co Tom ? Rozplakala se. Lehla si do klubůčka a usnula na zem už byla tma.
Tom už přišel domů a začal křičet: Adélo už jsem doma promiň že jsem se zpozdil zastavila mě skupinka která si chtěla se mou fifotit. Tom neslyšel odpověd. Opustil nákup a začalal nahlas křičet jméno: Adélo!!. Přešel celí dům a zahradu a Adélu nenašel. I hned Tom zavolal na policii. Policie: Když jí najdeme hned vám zavoláme. Tom: Děkuju.
Za 2 hodiny zavolala záchranka: Jste Tom Hiddleston? Tom: Ano jsem co se děje ?! Záchranka: Je u nás v nemocnici Adéla, potřebujem aby jste k nám hned přijel. Tom: Ano hned přijedu. Hned se Tom oblíknul a nastoupil si do auto a ryhcle jel do nemocnice za Adélou. Cesta mu trvala 15 min. Když přijel na recepci hned se zeptal jedný doktorky: Kde je Adéla. Doktora byla smtná to Tom poznal. Doktorka chvilku mlčela. Tom: Tak se se sakra děje!!! Doktorka: litujeme Adéla zemřela ve spánku..... Tom řekl s brekem: Jakto ?! Doktorka: Než usnula byla jí velká zima až zmrzla, je mi to líto, ale ještě leží na pokoji za chvíli si pro ní přijede pohřební služba, chcete se na ní ještě podívat ? Tom: Ano. Doktorka ho zavedla k Adelčině pokoji, otevřela mu dveře a Tom vstoupnul do místnosi. Doktorka: Chcete tady být o samotě ? Tom: Ano rád. Tom si vzal židli a posadil se vedle ní a začal říkat: Adélko já jsem tě měl rád, ale nestihl jsem ti to říct, moc mi chybíš. Deset minut ještě seděl u ní a pak si pro Adélu přijela pohřební služba. Doktoři řekli Tomovi aby šel pryč z pokoje. Tom odešel a pak jel domů.

JAK TO BUDE POKRAČOVAT V DALŠÍM DÍLU S TOMEM ? UVIDÍTE V DALŠÍM DÍLE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama