Příběh o Adéle a Tomovi Hiddlestonovi : První noc a den v Zoo

19. ledna 2016 v 17:18 | McAdela

PRVNÍ NOC A DEN V ZOO

Skončil film a Tom se zeptal co na ten film říká. Adéla odpovědela: Moc se mi ten film líbil a taky se ti povedlo ztvárnění Thomase Sherpa na jedničku. Tom odpověděl : děkuju a myslíš si že byl dobrej nápad si pouštět v noci horor? Tom se zasmál. Adéla: No už je 22:30 tak nevím jestli usnu, je to přece první noc kdy u tebe spím. Tom na to: určitě usneš. Usmál se na Adélku a pokračoval v povídání: zajedeme si zejtra do zoo? Adéla odpověděla: Není to špatný nápad. Tom: Tak jo, to aby jsme šli už spát aby jsme měli energii na zejtřek. Oba dva si zvedli a šli spát. Tom do své ložnice a Adéla do pokoje pro hosti. Tom usnul hned ale Adéla nemohla do 23:16 usnout.

DEN V ZOO

Už bylo 8:45 a Tom vstal z postele, všimnul si Adéli jak ještě spí. Tom nechal Adélu ještě spát a šel raději udělat kave pro sebe a čaj pro Adélku, namazal pro každého dva rohlíky s paštikou. Když už čaj byl hotovej šel vzbudit Adélu: Adélko vstávej. Adélce se nechtělo vstávat, tak dál Tom pokračoval: Adélko vstávej v 10 hodin jedem do zoo. Adéla po chvilce si sedla na postel a vedle ní seděl Tom. Tom se zeptal Adéli: Jak ses vyspinkala ? Adéla na to: Chvíli jsem nemohla usnout, ale jinak se mi spalo dobře. Tom na to: Dobře, převlíkni se a pojď se najíst dolů aby jsme mohli jest do tý zoo . Než Tom odešle tak dal Adélce pusu na čelo. Adélka se začervenela a oblíkala se. Když přišla dolů viděla Toma jak snídá a poslouchá písničky. Adéla už měla připravení čaj a rohlíky na stole. Sedla si vedle Toma a začala se ptát: Tome kdy pojedeme do tý zoo? Tom odpověděl: No už je devět hodin a otevírají v 10, co kdyby jsme tam jeli když se nasnídáme? Adéla: Tak jo.
Když dojedli řekl Tom Adéle: Tak jdeme se převlíknout? Adéla na to : Ano. Šly se teda převlíknout. Z druhý místnosti zakřičel Tom na Adélu: Adélo když se převlíkneš jdi ven k autu a čekej na mě ! Adéla na to: Jasně!
Adéla byla první u auto protože si Tom zapoměl klíče. Tom šel otevřít Adéle dveře od auta a šel zamknout dům. Celou cestu když jeli poslouchali písnička a povídali si.
Už přijeli do zoo a Adéla se zeptala Toma: Tome půjdem do dino parku ? Tom: Když chceš ty tak já taky, půjdeme se potom podívat do 3D kina ? Adéla: Jo už jsem tam jednou byla s rodiči a líbilo se mi tam.
Tom a Adéla si prohlídli zvířata a když byli u dino parku zastihla Toma skupina která se s ním chtěla fifotit, Tom se rád fifotil a pokračovali s Adélou dál v cestě.
Tom: Tak kino začne za půl hodiny, půjdeme si něco dát k jídlu Áďo? Adéla: Ano. Dali si hranolky, a vůbec netušili že si je fotí lidi z novin. Po půl hodiny šli do kina. Kino trvalo 20 minut.
Když vyšli byli před Tomem a Adélou lidi z novin, hned si Adélu a Toma začali fotit. Adélu zahnali lidi z novin do kouta. Tom se jí zastal do kameri začal Tom říkat: Tohle je Adéla našel jsem jí na zemi venku ležet tak jsem si jí vzal domů bydlet aby nebydlela venku! Je bez rodičů... zemřeli jí. Adéla si sedla na bobek a začala brečet. Pár lidí z novin jí zvedlo a hned se jí všichni omluvili, když lidé z novin odešli Adéla objala Toma. Tom málo poplácal Adélu po zádech. A šli se dál procházet zoo.
Adéla se zeptala Toma: Tome kolik je hodin ? Tom: 15:00. Adéla na to: Ten čas rychle ubívá. Tom na to: Pravda, už pojedem domů? Adéla odpověděla: Tak jo, koupíme si ještě nějakejé suvenýry ? Tom: Ano dobrý nápad Adélko. Usmál se Tom. Už je 15:20 nasedli do auto a jeli domů.

CHCETE VĚDĚT JAK TO VYPADALO DOMA ? CO POTOM TOM A ADÉLA DĚLALI ? CO SE STANE ? DOZVÍTE SE V DALŠÍM PŘED POSLEDNÍM DÍLU!! :) :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama