Příběh o Tomovi Hiddlestonovi 4 :Soudný den

20. ledna 2016 v 16:34 | McAdela

Soudný den

Tom se ve 22:45 vrátil domů unavený a smutný. Ani se nepřevlíknula šel si lehnout na zem vedle postele kde spala Adéla. Ležel na zemi a koukal na Adéli postel, furt myslel na Adélku. Nemohl do tří hodin usnout.
Ráno
Ráno když Tom vstal šel do krámu. Cestou ho zdravili lidé ale jen odpověděl: hmm. Chodil jako bez duše měl hlavu sklopenou a ruce měl v kapse. Tentokrát si nekoupil jídlo ale alkoholické nápoje a cigareti. Přišel z krámu namazal si rohlík, Tom si uvědomil že je nejspíš v depresích, přemýšlel o sebevraždě.
Tomovo myšlenky: Zabiju se, nemohu bez Adélky žít, bude nejlepší že se zabiju aby jsem byl u Adélky.
Uběhlo 6 dní od Adelčiny smrti a Tom byl na tom hůř a hůř, dokonce se vzdal herectví. Šlo to s Tomem z kopce dolů.
Už byl sedmý den ráno od Adelčiny smrti. Tom ležel ve své posteli. Za chvíli vstal a šel do obýváku psát dopis: Adélko jdu za tebou.
Pak se Tom šel oblíknout a šel za svím kamarádem Joshem do bytovky. Tom po 15 minutách stál u bytovky, zazvonil na Joshe aby mu otevřel. Josh mu otevřel, Tom prošel kolem něj jako by byl duch ani ho nepozdravil. Tom šel na střechu sedl si na okrej, vytáhl z kapsi propisku a papír a začal psát: Adélko měl jsem tě rád....... teď jdu za tebou, chci aby jsme byla zase spolu ty a já. Jak dopsal dopis bylo dole hodně lidí, fanoušků, policie a záchranka. Všichni nahlas křičli: Tome neskákej, nedělej to, máme tě rádi ! Za Tomem na střechu běželi policisté aby ho zastavili.
Ale jak přiběhli Tom skočil.
Jako by se čas zastavil, někteří lidi mlčeli a jiní brečeli. Toma odvezla záchranka do nemocnice na operaci. Ale už bylo pozdě...... Tom na operačním sále zemřel. Ale byl zasu u Adéli, když se poprvé viděli v nebi hned se za sebou rozběhli a obejmuli se.
Jak to vypadalo na zemi ? Lidé uspořádali pro Toma a Adélu pohřební obřad, všichni byli smutný že přišli o nejlepší lidi.

napsala: Adéla Medková
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama