Klepání strašidelní příběh 2

12. března 2016 v 12:22 | McAdela

KLEPÁNÍ 2

Chvilku jsem měla hlavu sklopenou a pak jsem se podívala na stěnu. Na steně bylo krvý napsáno: TO BYL BRÁCHA -PETR MUK . Když jsem si to dočetla tak se znovu otevřelo okno, šla jsem ho zavřít a nevzpoměla jsem si ani na ten plakát. Tak jsem ho šla zavřít. Když jsem ho zavřela tak se zablýsklo a viděla jsem mezi tím okamžikem Petra Muka.... ale zase ani ne po jedný sekundě zmizel. Zakřičela jsem nahlas PETŘE!!! . Stála jsem blízko postele tak jsem si vzala peřinu a polštář a lehla jsem si ke dveřím. Usnula jsem když bylo 1:30.
Ráno
Ráno když jsem se probudila tak jsem si dala peřinu a polštář na postel a všimla jsem si že je 8:30 tak jsem se šla podívat do obýváku ale rodiče tam nebyli tak jsem začala křičet: MAMI, TATI ! Ale nic se neozvalo. Najednou mi začal zvonit mobil v mém pokoji tak jsem tam běžela. Ale já jsem si vzpomněla že jsem se včera koukala na horor Kruh tak jsem trochu vzpomalila. Dívám se na mobil a tam bylo napsáno neznámé číslo.... dech se mi zrychlil. Chvilku jsem přemýšlela jestli mám ten hovor přímout. Zmačkla jsem na přímout..... chvilku se nic neozývalo.... a najednou začala nějaká paní říkat: Promiň na chvilku nás zdržel vedoucí. Hned jsem si uvědomila že to je máma. Já: Ano mami a kde jste ? Mamina: Už ve Staňkově.
Když rodiče přijeli tak jsem jim nic neříkala, já jsem si totiž myslela že pokuď by jsem jim to řekla co se mi stalo tak že se Petr nikdy neukáže. Jednou na večer když jsem se chystala jít spát tak jsem viděla u mí postele stát Petra Muka měl štastnou tvář. Byl celí v bílém oblečení a z něj vycházela bílá záře. Sedl si k mí posteli.... koukal na mě a já jsem koukala na něho. Začal mluvit: Dobře jsi udělala Adélko že si o mě neřekla, mám tě rád. A začal mi zpívat své písničky, a tím mi uspal. Každý večer za mnou Péťa chodí a zpívá mi na dobrou noc.
Konec :)
Máme a měli jsme tě rádi a tak to bude navždy Péťo Muku :) Moc mi chybíš....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama