Poltergeistové v našem domě: Pokračování klepání

16. března 2016 v 16:05 | McAdela

Poltergeistové v našem domě: Pokračování klepání

Jednoho dne o prázdninách přijela k nám na prázdniny moje sestřenice Lucka. Rodiče byli v práci . Já a Lucka jsme seděli na posteli, povídali jsme si o skupině Oceán. ( byli jsme v mém pokoji ). Najednou Lucka začala ukazovat na dveře a začala říkat: Vídíš to ? Já: A co ?. Lucka: Tam stojí nějakej pán a říká aby jsme rychle zaveřeli dveře, jinak se nám něco stane, a ještě říká Adélo udělej te to to jsem já Petr Muk !. Já: Pojď je rychle zavřít! Tak jsme běželi zavřít dveře a raději jsme se o ně opřeli. Najednou vidím jak mezi mnou a Luckou sedí PETR MUK. Petr začal říkt: Tak už mě vidíš ? A zasmál se. Ano vidím a co se děje? Petr: Psst jsou blízko. Lucka: Kdo je blízko ? Petr šeptal: Poltergeistové. Najednou zavládlo ticho.
Chvíli jsme seděli opřený o dveře. Petr zase začal říkat: Myslím si že už odešli. Tak jsme se zvedli a najednou jsme uslišely velkou ránu. Adéla: RYCHLE DO SKLEPA!! Petr: Dobrej nápad!. Tak jsme rychle běželi po schodech až do sklepa, cestou se všechna světla rozvísela a zase zasínala. Už jsme byli ve sklepě a Petr začal říkat! Já musím jít holky, ještě se uvdíme. Lucka: Ale kdo nás bude chránit ?! Petr dal ruku na Lucčino rameno a začal říkat: Zvládnete to tady sami, věř mi, já jdu za poltergeistama zeptat se co chtějí. Adéla stála vedla Petra a strachem ho objala a začla říkat: Ať se tě nic nestane. Petr kývl hlavou a odešel. Lucka: A co teď budem dělat? Adéla: Počkáme tady dokuď se nevrátí rodiče.
Asi po 15 minutách jsem s Luckou slyšlela nějaké kroky na chodbě. Adéla: Pojď se podívat. Tak jsme šly. Když jsme stáli u dveřích tak začal někdo otvírat dveře. Stáli jsme vedle sebe nehýbali jsme se a ani jsme nedýchali. Dveře se otevřeli a vidíme maminu a začla říkat: Copak jste tam dělali ? Adéla! My jsme si jenom hráli. Víc už me nic neřekli a běželi jsme do pokoje. Seděli jsme na posteli a za chvilku začala Lucka říkat: Kdo je ten Petr Muk ? Adéla: Byl to užasnej člověk a zpěvák, který zemřel pouze v 45 letech... tak mladý.... měl pěkné skladby a nádherný hlas který zůstane v naší mysli a srdcích. Nikdy na Petra nezapomenu. Každý den si na něj vzpomenu,..... každý den poslouchám ten jeho nádhernej hlas. Petře kdyby byl ještě nějakej čas tak by jsem ti pomohla.
Pak zavládlo ticho.

MŮŽETE SE TĚŠIT NA DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ Poltergeistové v našem domě: Pokračování klepání A BUDE TO SMUTNÝ, ZAMILOVANÝ A STRAŠIDELNÍ. MÁME A MĚLI JSME TĚ RÁDI PETŘE MUKU A TAK TO ZŮSTANE NA VŽDY,MOC MI CHYBÍŠ....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ABreersDyedo ABreersDyedo | E-mail | Web | 29. července 2018 v 14:30 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre  moelle  bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-yvelines/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama