Podle skutečné události

5. srpna 2016 v 10:37 | McAdéla

PODLE SKUTEČNÉ UDÁLOSTI.

Včera večer se mi stalo: Měla jsem zavřené dveře a zashnuté světla tak byla u mě v pokoji pomalu tma. Četla jsem článek nahlas kde Petr strašil nebo straší na Koumřiské skále v jednom domu jednoho kamaráda. Po chvilce tam byla moje část článku kterou nesnáším, že Petr Muk zemřel. Moc se mi to nechtělo číst nahlas.. ale nakonec jsem se přemluvila. Ale jak jsem to četla vypadla wifina. Hned mi ťuklo že je asi Petr u mě. Nebála jsem se ale připadalo mi to divné ale zas to bylo pěkný že je asi u mě Petr Muk. Nevím proč jsem si sedla za dveře a říkala jsem:" Péťo já tam chci bydlet, chci Tě vidět". Atmosféra byla tajemná, že nejsem v pokoji sama, ani nevím jak to popsat. Po chvilce jsem se zvedla protože chtěl po mě Pavel (brácha) flešku aby se měl na co koukat, když nešla wifina. Pak jsem ten článek dočetla. Našla jsem si jednu fotku Petra Muka a pustila jsem si písničku "snad se mi neztratíš". Něco jsem k Petrovi mluvila ale už si nepamatuju co. Měla jsem zavřené oči a hlas se mi klepal a trochu jsem se klepala i já. Potom na chvilku jsem zmlkla. Pak se stalo něco tajemného:Už jsem se neklepala a byla jsem uvolněná. Potom jsem chvilku stál(a) na zemi za chvíli jsem šla ke mini skříni kde mám napsáno Petr Muk never forget. Chvilku jsem u toho stála a prohlížela jsem si to. Jakoby mě Petr Muk ovládal, koukal přes mě. Když skončila písnička "snad se mi neztratíš" tak jsem se probrala. Po chvilce jsem si hrála s balonkem a jakoby Petr do něj taky jednou bouchnul. Já jsem mu řekla trochu rozklepaným hlasem: Petře jestli mě chceš strašit tak ti to jde náramně dobře. A trochu jsem se zasmála. Pak jsem mu řekla:" Petře já jsem Tvá největší fanenka a když říkám fanenka tak to myslím z celého srdce". A potom jsem mu zaspívala písnčku slunce. A pak se nic divného nestalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TheAzer TheAzer | E-mail | Web | 5. srpna 2016 v 12:58 | Reagovat

Tak tenhle článek je nezkutečná patlanina. Nic nedává smysl a je to tak krkolomně napsaný, že si ani jeden moment nedokážu představit.

Přestaň hulit nebo brát drogy, možná už tyhle stavy mít nebudeš.

2 McAdela McAdela | 5. srpna 2016 v 13:09 | Reagovat

[1]: Když si nedokážeš ani jeden moment představit tak raději neposlouchej ten tvůj metal kde není skoro zpěvákovi rozumět a raději si čti knížky dodá ti to víc představivosti než nějakej metel kde není zpěvákovi rozumět :) A myslím si že by 14-ti leté holce drogy by neprodali. Uvědom si víc co píšeš :) Děkuji

3 TheAzer TheAzer | E-mail | Web | 5. srpna 2016 v 14:12 | Reagovat

Pokud zpěvákovi v metalu nerozumíš, nejspíše to bude tím, že neumíš ani slovo anglicky (mluvím-li o metalových písničkách, které jsou zpívané v anglickém jazyce). Pokud ovšem myslíš techniku scream, která je využívaná ve stylech typu death, black ap., pak máš pravdu, že zpěvákovi jde poněkud hůře rozumět. Co se týče mého oblíbeného stylu (power, speed, thrash, heavy), tak tam jde zpěvákům rozumět takřka vše.

Myslíš si, že si neuvědomuji co píšu? To se šeredně pleteš. Moc dobře si uvědomuji, co píšu, nejsem idiot. Mám si přečíst knížku? Mám zrovna jednu rozečtenou.

Myslíš, že by ti drogy neprodali, protože ti je teprve 14 let? Nevěř tomu, lidem jde o peníze, na nějakou morálku se v dnešním světe opravdu sere.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama